Haber

Oğuzhan Uğur: Önümüzdeki günlerde Rus ve ABD’li siyasetçileri Mevzular Open Mic’te ağırlayacağız.

Twitter aracılığıyla anneP programın bir sonraki döngüsünün programıkim paylaştı Oğuz Han şans , 14 günlük elemenin ardından programa katılacak spor kulübü liderlerinin afişlerini paylaşacağını söyledi. Uğur, afişlerin paylaşılmasından kısa bir süre sonra çekimlerin gerçekleşeceğini belirtti.

“MAM için kulüp başkanlarımızla görüşmeye devam ediyoruz, olumlu geri dönüşler de aldık”diyor Uğur, “Bütün takım tatil hakkını kullanıyor. Maçlar henüz bitmedi, (başkanlar) ileri bir tarihin daha uygun olacağını söylediler”sözlerini kullandı.

Uğur, spor kulübü liderlerini misafir ettikten sonra orta yolu teslim edeceklerini, Rus ve ABD’li siyasetçileri misafir edeceklerini belirtti. “Seçim öncesi misafir ağırlamayı uygun bulmadık ama küsmediler”Uğur, bu programlarda dünyanın ve adı geçen ülkelerin Türkiye üzerindeki etkilerini konuşacaklarını söyledi.

şans, Ardından Ahmet Mahmut Ünlü (Cübbeli Ahmet Hoca) konuğumuz olacak, hemen ardından da ülkemizdeki Suriyelileri ve Afganları temsil eden dernek başkanlarını ağırlayacağız.”o yazdı.

canakcihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu