Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’nden yeni fragman: ‘Çocuk senin değil’

Show TV’nin Altın Film dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin 48. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret yer alıyor. Çakar, Rahimcan. Kapkap, Serkan Tınmaz.

47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pembe’nin oyunuyla gözaltına alınan Alev, bir süre Abdullah’a ulaşamaz. Sonunda Abdullah tarafından kurtarılsa da olaylar onu çok üzdü ve tedirgin etti. Bir süre yurt dışına gitmeye karar verir ve kararını Abdullah’a haber vermeden uygular. İşlerini halletmek için Doğa’dan yardım ister.

Ömer, Görkem’i farklı hallerde görünce şaşırırken onu tanımaya çalışır. Umut’un yeni işyerinde her şey yolundadır, bol miktarda para kazanmaktadır. Nursema’nın ailesinin bu yeni durumu fark etmesi önemlidir. Bu yüzden aileye yemek veriyor.

Kıvılcım’ın Ertuğrul’un evlenme teklifini onaylamaması ilişkilerine zarar verecektir. Basit bir şikayet için doktora giden Mustafa, yapılan muayeneler sonucunda hayatının şokunu yaşar. Alev’in gidişinin ardından iş hayatında büyük sorunlar yaşayan Abdullah’ın kalbi bu kadar yükü kaldıramaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu